Filo Araç Kiralama

Günümüz dünyasının yaşam koşulları özellikle şirketler için uzun süreli araç kiralama hizmetleri almayı bir ihtiyaç haline getirmiştir. İşte bu ihtiyaçtan yola çıkarak Doğukan Turizm Taşımacılık, uzun yıllar görev yapan profesyonel filo yönetim sistemi ile sektöre yepyeni bir hizmet anlayışı sunmuştur.

Tam bilgilendirme, sürpriz koşul yok prensibi ile hareket eden firmamız, her müşterisi ile artan bir itimat temin etmiştir. Sektördeki olası ‘araca güven’ sorununu müşteri sorumluluğuna yüklemeden çözmektedir. Otomobillerin tamamı her kiralama da güvenli ve bakımı yapılmış olarak müşteriye teslim edilir.

Ekstra yatırım maliyeti, araç yenileme problemleri, sigorta, kasko, vize, bakım-onarım düşüncelerinin yanı sıra araçsız kalma durumunda oluşabilecek iş gücü kayıplarını da düşündüğümüzde operasyonel uzun süreli filo araç kiralama hizmetinin avantajları daha açık anlaşılmaktadır.

Doğukan Turizm Taşımacılık, modern araç filosu ile sürekli araç takip sistemi güvencesiyle siz değerli müşterilerimize hizmet süresince servis hizmeti yanında gerektiğinde yedek araç temini de sunmaktadır.

 

TOP